Krok 1

Kontakt z konsultantem

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszym konsultantem pod jednym z numerów telefonów lub drogą mailową. Konsultant spróbuje pozyskać wszystkie najważniejsze informacje np. stan zdrowia, choroby, zalecenia lekarskie, itp. potrzebne do przygotowania dla Państwa oferty.

Jerzy Mazurek +48 600 939 735

Mateusz Mazurek +48 604 597 853

tabletf

Krok 2

Stan zdrowia pacjenta

Jeśli stan zdrowia pacjenta jest poważny lub nie mają Państwo kompletnych informacji na ten temat nasz konsultant prześle raport medyczny, który powinien zostać wypełniony przez lekarza prowadzącego i przesłany drogą mailową lub faxem. Raport pozwoli na określenie potrzebnej załogi i sprzętu wymaganego do wykonania transporty medycznego. W celu przygotowania wstępnej oferty przygotuj odpowiedzi na pytania z:

Niezbędne również poniższe informacje o pacjencie:
Płeć i wiek;
Rozpoznanie medyczne (ewentualnie data urazu/wypadku) i zalecenia związane z transportem;
Jeżeli pacjent był operowany - rodzaj i data operacji;
Czy pacjent jest przytomny?
Czy oddycha samodzielnie, czy przy pomocy respiratora?
Czy wymaga okresowego lub stałego podawania tlenu?
Jakie leki przyjmuje pacjent?
Czy wymagane jest ciągłe monitorowanie EKG, SPO2, ciśnienie krwii?
Czy z pacjentem będzie podróżować dodatkowa osoba towarzysząca (np. ktoś z rodziny)?
Jakiego państwa obywatelem jest pacjent (kwestie paszportowo - wizowe)?

 

Raporty medyczne:

Raport medyczny [DOC] [PDF]

Medical report [DOC] [PDF]

Krok 3

Oferta transportu medycznego

Po otrzymaniu wszystkich informacji nasz konsultant przedstawi Państwu kompleksową ofertę, która obejmuje koszty transportu medycznego z łóżka do łóżka wraz z pełną asystą pielęgniarską lub lekarską - dowolny skład załogi. Usługi naszej formy zwolnione są z VAT, w związku w powyższym nie ponoszę Państwo dodatkowych kosztów. Rezerwacja transportu następuje w momencie podpisania umowy i przelewu zadatku za transport sanitarny. Przyjmujemy płatności również w Euro.

Sprawdź opinie o naszej firmie:

Opinie o Specjal-Trans s.c. Mazurek Jerzy, Mazurek Aleksandra

Umowa transportu medycznego

Jeśli zaakceptują Państwo koszty, umowa transportu sanitarnego zostaje przesłana drogą elektroniczną w celu akceptacji i podpisu przez Państwo. Jeśli zależy Państwu na czasie umowę można pobrać również poniżej i wypełnić:

Umowa transportu - polska wersja [DOC] [PDF]

Medical transport contract -  english version [DOC] [PDF]

Transport Vereinbarung - Deutsche Version [DOC] [PDF]

Umowa staje się wiążąca po wpłacie zadatku określonego w umowie na konto firmy i przesłaniu umowy na adres: biuro@specjal-trans.pl

Krok 4

Przygotowanie do transportu

Ważną rolę w przygotowaniu pacjenta ma rodzina, która powinna zadbać o przygotowanie psychiczne pacjenta.  Pacjent powinien zostać również przygotowany do transportu przez ośrodek w którym się znajduje - dodatkowe leki, wyżywienie, specjalne czynności medyczne.

banner ambulance

Krok 5

Odbiór pacjenta

Nasz zespół punktualnie przyjeżdża po pacjenta, organizuje wszystkie dokumenty, przeprowadza wstępny wywiad i zabiera pacjenta do naszego specjalistycznego ambulansu Renault Master. Wygodne nosze unoszone są na pływającym łóżku AirComfor firmy SystemStrobel co zapewnia maksymalny komfort podróżny pacjenta.  Wraz z pacjentem podróżować może jedna osoba z najbliższej rodziny.

 
Podróż - transport medyczny

W czasie podróży nasza załoga zajmuje się pacjentem pod każdym względem - poda leki, zadba o komfort i zajmie się pielęgnacją pacjenta. W razie potrzeby pacjentowi podamy zostanie tlen, monitorowana będzie saturacja a także rytm serca - wszystko to zapewnia pełne specjalistyczne wyposażenie naszych ambulansów. Nasz zespół postara dowieść Państwa na miejsce w jak najkrótszym czasie zapewniając odpowiednią ilość przerw.

banner ambulance 2

Krok 6

Zakończenie transportu medycznego

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy założyć już dziś, że transport przebiegnie pomyślnie, bez problemów i komplikacji. W związku z czym zapraszamy do wystawienia referencji tuż po wykonaniu transportu:

Opinie o Specjal-Trans s.c. Mazurek Jerzy, Mazurek AleksandraDziękujemy za opinię!